Rasa runā

Par mums runā #7

Super gardā Rasas krēmsiera, baltās šokolādes kūka ar avenēm! #iwilleatitrasa

Ceļojums pavārmākslā, ēdienu noformēšanā un fotogrāfēšanā ar Signi un Armandu Meirāniem

Aizvadītajā ceturtdienā Vecrīgas restorānā "3 pavāri" valdīja salda un rosīga gaisotne - te notika sava veida ceļojums pavārmākslā kopā ar kulinārijas žurnāla "Četras Sezonas" redaktori Signi Meirāni, kura dalījās savās zināšanās un pieredzē par desertu gatavošanu un noformēšanu.

Izvērtē – vai ikdienā tu esi pietiekami fiziski aktīva/aktīvs, un rīkojies!

Par pietiekamu fizisko aktivitāti uzskata fiziskos vingrojumus līdz vieglam elpas trūkumam vai svīšanai. Pieaugušajiem ik dienas ir ieteicamas 30 min. aktīvitātes.

Izmanto krēmsieru un vinnē

Lūk, ir pavasaris! Kāpēc lai, ielādējot vienu bildi, nevinnētu milzīgo grozu ar produktiem RASA, kas noteikti pietiktu visai ģimenei, vai kādu skaisto priekšautu no bloga iwilleatit.lv!

Veselīga uztura plānošana

Kurš gan no mums nav vismaz vienu reizi mūžā redzējis un apskatījis uztura piramīdu? Jāsaka, ka arī uztura piramīdas mēdz būt dažādas un piemērotas katram reģionam – Vidusjūras, Ziemeļvalstu u.c, bet pamatprincipi visās būs līdzīgi.

Receptes

Izmanto Rasas produktus gatavošanai un atklāj to piedāvāto garšu daudzveidību!

Kā mūsdienu cilvēkam plānot ēdienkarti? Un vai tā vispār ir jāplāno?

Iepirkšanās ir jāplāno. Steiga, ierodoties veikalā, ar domu, ka kaut kas ir jāsameklē maltītei, ir viens no galvenajiem iemesliem, lai jūs grozā ieliktu neveselīgos produktus.

Par mums runā #5

Mani @rasa jauno krēmsieru eksperimenti! 1dien portālā @cetrassezonas #meistarklase